You'll never walk alone, men fira får du göra ensam.
Har fortfarande åtminstone 90% hatkänslor för Suarez men denna gif jag hittade fram på www:et kastade upp några fler ofrivilliga sympatier.
Suarez sliter för sitt Liverpool, gör mål på mål, i dag lyckas han också sätta ett i nätet mot Chelsea. Vad händer då när han vänder sig om för att fira?
Tål att tittas på tusen varv. Paniken, besvikelsen... INGEN FINNS DÄR FÖR ATT FIRA MED HONOM! :( Så en sista desperat näve i luften med ett förvridet "glatt" ansikte för att inte besvikelsen ska synas. Fortsätter det så här kommer moderskänslorna ta över helt i mig snart.
Fast samtidigt... hehe. Grävt sin egen grop etc och väldigt djupt dessutom. Kommer bli svårt för den lille uruguayanen att kravla sig upp ur den.