Aaaw!

Publicerad

Jag är mycket väl medveten om att det här gör mig till Sveriges yngsta pensionär nu, men hur kan INTE älska "Här är ditt liv"? Jag är såå svag för det. Vill ha sex med det. Jag vill knulla allt som är blödigt, fast den här meningen blev lite jobbig nu när jag tänker efter. Vi släpper det.

Lena Endre är väl kanske inte det roligaste som gått i ett par skor, men ändå. Det spårade ur lite där på slutet med crazy österlenpoeten som hette JAQUES och tvålkvinnorna från Mali, men jag tycker fortfarande att det var väldigt fint. Jag blir alldeles kåt när jag tänker på det. Kåt på tanken att jag själv också vill vara med och bara sitta där i gubbfåtöljen och skrika av förtjusning och bara säga alldeles chockad "Åhh det här är inte sant" osv osv. Fast det skulle ju bara vara roligt för enbart mig och ingen annan.

Alltså, det är bara en grej som jag HATAR. Det är det här med HUSBAND. MÅSTE man ha såna bara för att man sänder från Göteborg eller? Är det ett krav? Varför ska det vara så? Sen så ska det ALLTID vara en ung tjej som leder orkestern nowadays. Ingen gubbe. Genuspoäng på den ba. FAN VAD NYSKAPANDE, SVT!!!

Powered by Labrador CMS